Rankdarbiai


Rankdarbiais užsiimu tiek laiko, kiek pati save atsimenu. Dar į mokyklą neidama pagal turimą knygutę konstravau iš kaštonų lėles ir labai smagiai žaisdavau su draugėmis. Labai mėgau origamį (buvau gavusi dovanų knygutę pirmoje klasėje). Skaityti mokėjau, tad lankstydavau pačius įvairiausius dalykus. Šešerių metų išmokau nerti, dar po metų megzti. Mano močiutė ir mama buvo puikios mezgėjos, todėl ir pati, savaime suprantama, tą dalyką gana greitai įsisavinau.  Mokiausi vaikų dailės mokykloje, tad tapyba, piešimas, keramika, grafika - išbandyti dalykai. Kadangi augau laikais, kai parduotuvėse nebuvo įdomesnių rūbelių, su mama sugalvodavome visokių įdomybių. Teko išmokti siūti ir siuvinėti, siuvinėti karoliukais, taip pat dažyti audinius - šalta ir karšta batika, užsiimti audinių dekoravimu, nėrimu lėlyte, nėrimu šakute, rišau makrame mazgus. Išbandyta daug visokios popierinės technikos: kvilingas, papje maše, scrapbooking'as, origamis. Moku verpti, austi. Visada viskas buvo įdomu ir norėdavosi išbandyti naujus dalykus.Tačiau vienos technikos patinka, o kitas pabandai ir palieki- tiesiog ne tavo ir viskas. 
     Visada turiu laisvų darbų - tai daugiausia papuošalai - galima pažiūrėti šioje nuorodoje   

    Kuo užsiimu laisvalaikiu? Veliu, bet nedidelius dalykus, nes dideliems neužtenka kantrybės, mezgu, siuvu. Užsiimu dekupažu,saldžiomis dovanomis, verdu muilą, scrapbooking darbais, kuriu interjero elementus, vestuvių atributiką.
neriu  žaislus Tačiau dažniausiai užsiimu papuošalu kūrimu. Ir vėlgi, neapsiriboju tik viena technika. Papuošalus gaminu įvairiomis technikomis: pradedant karoliukų vėrimu ir siuvinėjimu, patinka steampunk stilius - kaip tik filmukas su tokiais papuošalais (Padedu atgimti laikrodžiams naujame amplua) : 


 žgutų nėrimu,

sutažu,oda,vielutės lankstymu ir nėrimu


ice resin
ir kt. Įdomu kelias technikas sujungti į vieną 
 Vis dar tęsiu bandymus ice resin srityje. Aišku, įdomiausia dirbti su augalais, nes galutinis rezultatas dažnai nustebina gerąja prasme.   
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą